+420 737 930 095

OKNA

PROČ OKNA ZE DŘEVA A HLINÍKU?

Typy dřevohliníkových oken, která nabízíme, jsou výbornou kombinací klasických dřevěných oken a hliníkové povrchové úpravy. Tato okna mají velice dobré izolační vlastnosti, díky použití izolačních skel snižují velmi výrazně hluk a jsou odolná.

Dřevohliníková okna vyrábíme v několika typech a tvarech a doporučujeme jejich použití pro nízkoenergetické a pasivní domy. Můžete vybírat barvu nátěru i materiál, jaký preferujete v kombinaci s vhodným příslušenstvím.

Kategorie

Dřevohliníková

Třívrstvá lepená lamela ze dřeviny:

 • smrk bez podélného napojování (fixní)

 • borovice bez podélného napojování

 • meranti bez podélného napojování

 • dub bez podélného napojování

SKLO

Tepelně izolační dvojsklo s teplým meziskelním rámečkem v provedení nerez. Součinitel prostupu tepla Ug = 1,1 Wm-2 K-1, na přání až 0,7 Wm-2 K-1. Možnost zasklení okna triplex ornamentním sklem, sklem se zvýšenými požadavky na bezpečnost, sklem se zvýšenými požadavky na ochranu proti hluku nebo proti slunečnímu záření.Více modelů zde

Kategorie

Dřevěné

Lepená lamela ze dřeviny:

 • smrk s podélným napojováním nebo bez napojování (fixní)

 • borovice s podélným napojováním nebo bez napojování

 • meranti bez podélného napojování

 • dub bez podélného napojování

SKLO

Standardně izolační trojsklo Ug = 0,7 Wm-2 K-1, na přání až 0,5 Wm-2 K-1. Možnost zasklení okna komfort plus bezpečnostním, protihlukovým nebo ornamentálním sklem. Více modelů zde

Kategorie

Hliníkové

 • hloubka rámu 70 mm

 • hloubka křídla 79 mm

 • zasklení s pakety od 14,5 do 53,5 mm (rám) / od 23,5 do 62 mm (křídlo)

 • na výběr jednokomorové nebo dvoukomorové zasklení

 • k dispozici jako špaletová okna ven a zavěšená nahoře

 • systém s tepelnou izolací (možný přídavný izolátor - verze HI)

 • možnost stavební renovace oken

Okenní systém MB-70 Cement se používá k výrobě prvků vnější zástavby, např. pevná okna, okna otevíravá ven, vestibuly, výkladce a prostorové konstrukce, které se vyznačují vynikající tepelnou a zvukovou izolací a také vodotěsností a vzduchotěsností.

Více modelů zde

Kategorie

Plastové

 • stavební hloubka 92 mm

 • zasklení s pakety o šířce 25 až 61 mm

 • standardně až 5 bodů ochrany proti krádeži

Široká nabídka systémů, teplé profily, nekonečné možnosti designu a bohaté příslušenství. Plastová okna jsou vhodná jak pro rodinné domy, tak pro vícegenerační domy.Více modelů zde

POSUVNÉ SYSTÉMY - HS portál

Velké, prosklené konstrukce posuvných dveří zajišťují optimální prosvětlení interiéru, opticky jej zvětšují a umožňují ideální propojení interiéru se zahradou nebo terasou. Díky svému modernímu designu se navíc stanou důležitou součástí výzdoby každého interiéru.

Kategorie

Hliníkové

nejsou to pouze okna, posuvné a zdvižně-posuvné dveře, ale také propracované skládací systémy. Toto řešení může mít u každého dostupného systému 3 až 7 křídel s různým řešením skládání a otevírání. Hliníkové zdvižně-posuvné systémy typu HST umožňují vytvořit křídla s maximální plochou, a s použitím tenkých sloupků lze vytvořit téměř zcela prosklené konstrukce a v podstatě neviditelnou hranici mezi interiérem a širokým výhledem ven.Více modelů zde

Kategorie

Dřevěné

se vyznačují sofistikovaným vzhledem a použitím důmyslného, propracovaného pojezdového systému. U dostupných zdvižně posuvných systémů HST lze zvolit různá schémata otevírání a možnost použití zasklívací sestavy typu trojskel s dostatečnou tloušťkou poskytuje vysoké uživatelské pohodlí v interiéru místnosti. Volba laků v různých odstínech dřeva a celé palety RAL dodává velkým proskleným plochám estetické, dřevěné orámování, kterého lze u těchto systémů dosáhnout.


Více modelů zde

Kategorie

Plastové

jsou široké možnosti volby systémů, od lehkých konstrukcí se stavební hloubkou shodnou s okenními systémy, až po velkorozměrové zdvižně-posuvné konstrukce typu HST. Volba mezi systémy posuvných oken nebo systémy typu patio představuje zajímavou alternativu pro balkonová okna. Zdvižně-posuvné systémy HST poskytují možnost vytvořit v kombinaci s velkoplošnými zasklívacími sestavami téměř neviditelné propojení s vnějším světem při dodržení vysokého tepelného komfortu uvnitř místnosti.

Více modelů zde

DVEŘE

Poradíme Vám poradí a dořeší zakázku k Vaší spokojenosti

U nás máte jistotu poradenství, zaměření, výroby i montáže

Vlastní tým zkušených montážníků se postará o profesionální montáž

Soustředíme se na zakázkovou výrobu, dřevěné, plastové a hliníkové

Kategorie

Interiérové dveře: GERBRICH

 • výplň dveří /pazdeřová deska (PAD)/ je vyrobena z čistě přírodního materiálu, vyrábí se lepením a slisováním lněných vláken. Dveřní křídlo s PAD výplní je tak vyrobeno z 80% z biologického materiálu.

 • V nabídce máme více než 200 modelů ve 26 dekorech CPL, nástřiku RAL nebo široké škále HPL. Určitě si vyberete!

 • Zárubeň je osazena tlumícím těsněním

 • Výplň z pazdeřové dřevotřísky limituje prostupnost zvuku (do 31 dB), v případě potřeby vyšší vzduchové neprůzvučnosti vyrobíme dveře se speciální výplní (až do 33 dB). Součástí protihlukových dveří je výsuvná prahová lišta, vytěsňující prostor mezi podlahou a dveřmi

 • Panty s plastovými návleky v zárubních umožnují tichý chod při dlouhodobém užívání

 • Povrchová úprava CPL je odolná vůči oděru. Doporučujeme výplň z pazdeřové desky, která je u většiny modelových řad již v ceně. Takové dveře jen tak něco nepoškodí.

 • Nabízíme i speciální systémy otevírání, které vyžadují minimum užitného prostoru (dveře skládací, otočné skládací, posuvné na zeď i do pouzdra)

Více modelů zde

Kategorie

Interiérové dveře: 
ERKADO

BEZOBLOŽKOVÉ DVEŘE A SKRYTÉ ZÁRUBNĚ
Novinkou dnešního trhu jsou právě skryté dveře. Jejich výhoda je v minimalizmu, jelikož dveře lícují se zdí a zárubně jsou téměř neviditelné. Dveřní křídlo je navíc možné tapetovat, nebo malovat dle požadavků.
Hliníkovou zárubeň umíme dodat i v bílé barvě.

POSUVNÉ DVEŘE NA STĚNU
Posuvné dveře výrazně šetří místo a jsou vhodné do stísněných prostor. Existuje několik typů těchto dveří: Posuvné dveře se mohou skládat z jednoho nebo dvou křídel. Pohybují se volně pomocí vozíků ve vodící liště, které jsou uchyceny na horní hraně křídla. Ve spodní hraně je frézovaná drážka pro vodící trn, který brání vychýlení křídla ze směru posuvu. Způsob pohybu je velmi spolehlivý, proto dveře slouží dlouhá léta svým vlastníkům. Posuvné dveře dvoukřídlé se skládají ze 2 křídel dveří otevírajících se do opačných směrů.


Více modelů zde

Kategorie

Interiérové dveře:
PRUM

Vybírejte designové interiérové dveře a zárubně německé značky PRÜM. Na našem webu naleznete vnitřní dveře jednokřídlé otočné, dvoukřídlé dveře, celoskleněné dveře, bezfalcové dveře, posuvné dveře v různých barevných povrchových úpravách CPL laminát, CPL laminát 3D, bíle lakované dveře či RAL nástřik. Vyjdeme Vám vstříc i v případě, že potřebujete atypické dveře v nestandardních rozměrech. U nás si vybere každý. Vybrané modely je možné vyrobit i jako funkční dveře tedy například protipožární, protihlukové, tepelně či zvukově izolační.

Více modelů zde

Kategorie

Exteriérové dveře

Konstrukci dveří NOVA vytváří hliníková zárubeň s přerušeným tepelným mostem tloušťky 77 mm. Křídlo je vyrobeno z ocelového plechu s výplní z extrudované PU pěny a sestavy trojskel. Ve standardním vybavení je trojbodový automatický zámek, který díky uzavírání do tří protikusů najednou zaručuje těsnost dveří proti působení vody nebo větru. Vysoká hodnota parametru vodotěsnosti umožňuje montovat dveře NOVA dokonce i v místech, ve kterých není stříška, a to bez obav o jejich odolnost proti vodě.

 • Dveřní křídlo tloušťky 78 mm - ocelové, s hrubou polodrážkou, vyplněné deskou z PU a rámovým profilem z lepeného dřeva

 • Hliníková zárubeň je vyrobená ze tříkomorových profilů s přerušeným tepelným mostem tloušťky 77 mm

 • Plastový práh černé barvy ve standardu, volitelně je dostupný hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem

 • Trojbodový automatický zámek bez časové funkce se 3 protikusy, které umožňují snadné nastavení; volitelně zámek s elektrickým motorem Autotronic

 • Standardní vložka se 3 klíči v barvě nerezové oceli, volitelně v černé barvě

 • 3 dveřní závěsy seřiditelné ve 3 rovinách

 • Trny proti vysazení - 6 ks ve standardu

 • Těsnění po obvodu křídla a přídavné těsnění v zárubni

 • V křídle - bezpečnostní trojsklo s teplým černým meziskelním rámečkem zalícované s výplní křídla, ve světlících - bezpečnostní trojskla s teplým černým meziskelním rámečkem

 • Barvy - křídlo je vyrobeno z pozinkovaného plechu práškově lakovaného v určených barvách RAL (mat struktura)

 • Tlačítka pro časovou funkci (volitelný doplněk)

 • Systémy kontroly přístupu (volitelný doplněk)

 • Samozavírač skrytý ve dveřním křídle (volitelný doplněk)

Více modelů zde

Pouzdra pro vás na míru

Syntesis® Collection zahrnuje pouzdra pro bezobložkové posuvné dveře, skryté zárubně pro otočné dveře, revizní dvířka a zapuštěné sokly. Všechny prvky sjednocené se stěnou. Kolekce, jejíž jmenovatel je integrace prvků ve zdi.
Cílem řady Syntesis® Collection je ponechat prostoru jeho vlastní interpretaci. S kolekcí Syntesis se domácí prostředí otevírá nové tvůrčí svobodě v lineárním a dokonalém stylistickém rámci.

Vaše zeď může sloužit téměř jako plátno, které doplníte o kresby nebo tapety. Vyzdobte váš interiér podle libosti nebo ho nechte beze změn v neutrálních barvách. Neexistuje žádné pravidlo. Pouze to, které sami vyslovíte.  Kolekce Syntesis® zahrnuje skryté zárubně a stavební pouzdra, která nepotřebují žádnou obložku. Vše za účelem dosažení zcela hladké stěny.

Kategorie

SYNTESIS® LINE

Pouzdro pro jednokřídlé nebo dvoukřídlé posuvné dveře bez obložek. Tyto modely jsou dostupné jak pro verzi do zdiva tak pro SDK.


Více modelů zde

Kategorie

SYNTESIS® LUCE

Pouzdro pro jednokřídlé nebo dvoukřídlé posuvné dveře bez obložek s přípravou vedení elektra. Tyto modely jsou dostupné jak pro verzi do zdiva tak pro SDK.


Více modelů zde

Kategorie

SYNTESIS® BATTENTE

Skrytá zárubeň pro jednokřídlé nebou dvoukřídlé otočné dveře bez obložek splývajících se stěnou. Tyto modely jsou dostupné jak pro verzi do zdiva tak pro SDK.

Více modelů zde

Kategorie

SYNTESIS® BATTENTE VETRO

Elegantní a impozantní. Skrytá zárubeň byla speciálně navržena pro instalaci celoskleněných dveří.


Více modelů zde

VRATA

Dokonalý design díky zakrytovanému pružinovému systému v barvě sekcí. Vaše vrata budou naprostý originál. Každá totiž vyrábíme na míru pro konkrétního zákazníka. Výroba na míru. Můžete si vybrat z více než 2 500 barev a desítek imitací dřeva. Celá vrata (včetně hliníkových částí) můžeme barevně sjednotit. Součástí základní nabídky je bezpečnostní fotozávora s funkcí automatického zavírání.

Kategorie

Sekční vrata

Unikátní konstrukce panelu INNOVO tloušťce 60 mm umožňuje dosažení skvělých parametrů tepelného průniku. Představuje současně dokonalou základnu pro stavbu pláště. Speciální řešení jako je systém pětivrstvého ohýbání plechu, zaručuje stabilní upevnění dílů, což ještě více zvyšuje odolnost konstrukce.

 1. Vnitřní elastický kryt míst spojení panelů

 2. Hliníkové profily upevňující kryt

 3. 5 vrstev plechu

 4. Těsnění mezi panely

 5. Skrytý závěs

 6. Polyuretanová pěna


Více modelů zde

Kategorie

Rolovací vrata

Všechna roletová vrata jsou vybavena standardně pohonem.

Roleta vrat se navíjí na navíjecí hřídel, ukrytou ve skříni, díky tomu je možné ušetřit prostor pod stropem.

 • roleta je vyrobena z hliníkových profilů vyplněných bezfreonovou polyuretanovou pěnou

 • ve spodním krajním profilu je namontováno komorové gumové těsnění, přiléhající k podlaze

 • roleta se pohybuje podél svislých hliníkových vodicích lišt a navíjí se na navíjecí hřídel

 • hliníkové vodicí lišty se montují podél postranních okrajů otvoru

 • vodicí lišty jsou osazeny kartáčovým těsněním

 • pohon je ve standardním vybavení

 • trubkový motor je namontován v navíjecí hřídeli

Více modelů zde

Kategorie

Výklopná vrata

Výklopná vrata jsou jedny z nejpopulárnějších vrat na trhu. Jejich jednoduchá konstrukce a jednoduchá a osvědčená mechanická řešení zaručují bezporuchovou činnost vrat.

 • křídlo vyrobené z pozinkovaného ocelového plechu – trapéz T-10, se svislou, horizontální a šikmou výplní, nebo z děrovaného pozinkovaného ocelového plechu

 • prvky zárubně jsou navzájem spojeny prostřednictvím šroubových spojů

 • profily křídla jsou spojovány speciálními prvky

 • příčka spojující horizontální vodicí lišty a postranní kluznice

 • systém pružin podporující zvedání a spouštění křídla vrat

 • pružiny zajištěné v pouzdrech
Více modelů zde

Kategorie

Křídlové brány

Křídlová vrata představují nejúspornější uzavření garáže. Zárukou nízké ceny a bezchybné činnosti je použití jednoduchých a osvědčených řešení.

 • zárubeň a křídlo jsou vyrobené z pozinkovaných ocelových profilů, bez tepelné přepážky

 • výplň křídla tvoří pozinkovaný ocelový plech – trapéz T-10, se svislou, horizontální a šikmou výplní

 • prvky zárubně jsou navzájem spojeny prostřednictvím šroubových spojů

 • zarážka otevření křídla

 • stopka omezující neřízený pohyb při zavírání

 • zarážka závěsů – zabezpečuje proti spadnutí křídla


Více modelů zde

BRÁNY A PLOTY

OCELOVÉ A HLINÍKOVÉ OPLOCENÍ

Oplocení není pouze prostředkem pro zajištění bezpečnosti a soukromí, ale především je to vyvrcholení investice, kterou stavba domu bezesporu je. Nabízíme vám kompletní oplocení vysoké kvality – segmenty, brány a branky. Vše v několika originálních, v každém detailu propracovaných, vzorech. Výplně segmentů mohou mít klasický jednoduchý nebo složitější tvar.

Kategorie

Posuvné brány

 • přesuvná vrata jsou samonosné konstrukce, nosná struktura je usazena v základech prostřednictvím základových šroubů

 • křídlo se pohybuje několik centimetrů nad podložím, díky tomu není ničím blokováno

 • v závislosti na vzoru výplně tvoří ocelové profily nebo pruty

 • Nosná kolejnička 95x85 mm je připevněna ke křídlu vrat. Pojízdná kolejnička je vyráběna bezodpadním způsobem z pozinkového plechu - tento unikátní

 • výrobní postup jednoho z nejdůležitějších prvků posuvných vrat zaručuje funkční, plynulý a tichý provoz vrat.

 • pojízdná komponenta v kolejničce - 95x85 [mm]

 • vrata mohou být montována na dva nebo tři montážní šrouby

 • libovolná RAL

Více modelů zde

Kategorie

Dvoukřídlé brány a branky

 • dvoukřídlá vrata s pevnou konstrukcí montovaná na systémové ocelové nebo zděné sloupky prostřednictvím montážních destiček

 • křídla se pohybují na závěsech umístěných v ose vrat

 • v závislosti na druhu výplně tvoří ocelové profily nebo pruty

 • symetrická křídla; pasivní křídlo má západku

 • ruční vrata jsou vybavena zámkem a západkou blokující pasivní křídlo do podloží

 • ve vratech s pohonem není zámek ani západka, blokační funkci plní pohon


Více modelů zde

Kategorie

Oplocení segmenty

Komponenty:

 • komponenty pevné konstrukce montované ke sloupku prostřednictvím montážních prvků

 • komponenty v závislosti na druhu výplně tvoří ocelové profily nebo pruty

Sloupky:

 • sloupky jsou vyrobeny z ocelových profilů

 • sloupky mohou být montovány do betonových základů nebo na podstavec upevněný pomocí kotev do zpevněného podloží

 • hloubka základů musí být větší než hloubka zamrzání v dané oblasti

Více modelů zde

STÍNĚNÍ

Zavřená venkovní žaluzie zadrží 94% tepelné energie a je skoro 10 x účinnější než žaluzie vnitřní. Venkovní žaluzie vybavené čidly reagují na slunce a povětrnostní podmínky. Interiér je pak podle potřeby chráněn proti ohřívání.

Žaluzie účinně odstíní až 80% světelného záření. Motorizované žaluzie vybavené čidly zase plynule regulují osvětlení v domě.

Díky správnému nastavení lamel bude uvnitř světlo, ale zvědavci dovnitř neuvidí. Automatický pohyb žaluzií navíc odradí případné zloděje.

Stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovladači. Své žaluzie můžete pohodlně ovládat třeba od pracovního stolu.

Kategorie

Hliníkové okenice

Řešení spojující životnost hliníku a tradiční vzhled okenic. Jejich přidání do oken a dveří zajistí jedinečný design, zaručí účinnou ochranu a dodá celému domu výjimečný styl. Každá okenice je vyrobena z nejkvalitnějšího hliníku, který zaručuje tu nejlepší ochranu před vnějšími podmínkami a dlouhou životnost. Skládá se ze silného extrudovaného rámu vyplněného hliníkovými lamelami. Pro výrobu okenic se používají díly renomovaného dodavatele - španělské firmy Cortizo. Tyto komponenty se vyznačují přiměřenou tuhostí s lehkou a štíhlou konstrukcí.

TYPY OKENIC:

Vynikající řešení, které v sobě spojuje odolnost hliníku a tradiční vzory okenic. Vybavení oken a dveří těmito okenicemi zajistí nevšední vzhled, zaručí efektivní ochranu a také jedinečný styl celého domu.

 • FIX

 • KŘÍDLOVÉ

 • POSUVNÉ

 • KŘÍDLOVÉ/SHRNOVACÍVíce modelů zde

Kategorie

Rolety

Screen:jedná se o zatemňovací rolety, které jsou nejčastěji používány v kancelářích. Rolety Screen umožňují realizovat zastínění ploch, na které běžné rolety nestačí. Díky volbě materiálu lze tyto rolety nejenže barevně sladit s fasádou budovy, ale také určit maximální míru zatemnění. Tento systém je dostupný také v provedení, které zajišťuje ochranu proti hmyzu.

Adaptační: byla vyvinuta pro uživatele, kteří si cení bezpečnost svou i svých nejbližších. Třídy odolnosti proti vloupání (RC2 nebo RC3 podle zvoleného pláště) byly potvrzeny příslušným certifikátem Institutu IFT Rosenheim.

Nástavbové: tento roletový systém se vyznačuje vysokou tepelnou izolací a možností poskytnout vysoké pevnostní parametry. Díky tomu je tuto roletu možné použít pro velké plochy, jejichž zastínění nelze realizovat pomocí jiných systémů. Tento systém lze také dodatečně vybavit sítí proti hmyzu, která je integrovaná v boxu.

Pod omítkou: tento systém je určen hlavně pro montáž v novostavbách. Díky způsobu instalace se roleta stává nedílnou součástí fasády. To také zajišťuje velmi dobré tepelněizolační parametry, protože nedochází k zásahům do výplně otvoru a překladu.

Překladové: sada prvků vhodných pro řadu typů překladových roletových boxů. Řešení používané v případě potřeby výměny starých rolet s použitím překladového boxu.

Více modelů zde

Kategorie

Žaluzie

Moderní systém s ohýbaným hliníkovým boxem. Dostupný jak v přiznaném provedení, tak v provedení pod omítku. Jednoduché řešení a charakteristické zalomení na vnější stěně boxu jsou zajímavou alternativou pro jiné obdobné systémy. Tento výrobek byl vyvinut na základě rozsáhlých technických znalostí, díky čemuž lze žaluzie snadno zaměřit a rychle namontovat.

Typy žaluzií:

 • BASIC

 • RAFF-I

 • RAFF-E

 • SKB

 • SKEF

 • ROKA TOP 2 SHADOW

 • CLEVER BOX

 • ELITE XT


Více modelů zde

PERGOLY

Pergola je luxusní dekorativní prvek a další prostor pro pobyt venku bez ohledu na počasí. Konstrukce se skládá ze stabilního hliníkového rámu a otevírací střechy, díky které můžete regulovat množství světla na terase.

Domácí terasa je místem, kde na jaře a v létě pulzuje společenský a rodinný život. Naše pergoly poskytují několik metrů čtverečních dalšího prostoru pro trávení volného času bez ohledu na povětrnostní podmínky. Relaxaci tak nenarušuje nadměrné slunce, déšť ani vítr.

VYBAVENÍ PERGOLY

 • pohyblivé lamely s osvětlením LED,

 • osvětlení LED - po obvodu konstrukce,

 • dešťový a teplotní senzor,

 • větrný senzor,

 • odolný extrudovaný hliník,

 • automatické řídicí systémy.

Více modelů zde